Operator Linii Produkcyjnej wyrobów betonowych. Praca w systemie zmianowym.

Lokalizacja: Kraków, ul. Igołomska 14

Nr ref: 03/01/2021 Oferta ważna do 26.03.2021 r.

KARIERA

Zadania
na stanowisku

  • Obsługiwanie i nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn do produkcji kostki brukowej
  • Zapewnienie ciągłości pracy i efektywnego wykorzystania urządzeń
  • Wizualna kontrola i nadzór nad poziomem jakości produktów
  • Pakowanie gotowych wyrobów
  • Przeprowadzanie bieżących konserwacji ciągu technologicznego
  • Dbałość o bezpieczeństwo i porządek na hali produkcyjnej

Od Kandydata
oczekujemy

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenia średniego – mechanicznego lub elektrycznego
  • Praktycznej wiedzy z obszaru mechaniki i budowy maszyn
  • Doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe i ładowarki
  • Bardzo dobrych umiejętności w zakresie organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • Odpowiedzialności

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznym i rozwojowym zespole
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Ubezpieczenie grupowe

PROCES REKRUTACJI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE

WYŚLIJ CV

WYŚLIJ CV

    Dziękujemy za wiadomość

    Odpowiemy Państwu najszybciej jak to możliwe

    paving

    cennik produktów

    map

    gdzie kupić nasze produkty