Galeria zdjęć przedstawia realizacje wykonane z użyciem produktów dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z nią jako baza różnorodnych inspiracji, np. w zakresie geometrii układu nawierzchni, jej kolorystyki, czy faktury. Zawarty przy każdej prezentacji wykaz zastosowanych materiałów ułatwia dotarcie do tej części kolekcji, której pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu.

Przykładowe realizacje jako inspiracje do Państwa projektu

Można tu znaleźć zdjęcia prezentujące przykłady wykorzystania takich produktów jak kostki brukowe (śrutowane, płukane, antico, kolormix i klasyczne), palisady i Stopnie Cios Skalny, Płyty elewacyjne i nie tylko.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu możemy zaproponować projekty przestrzeni harmonijnie łączące ze sobą różne produkty z naszej szerokiej oferty. Wszystkie dostępne produkty inspirowane są naturalną estetyką i cechują się starannie dobraną kolorystyką. Dzięki temu można mieć pewność, że będą one pasować do otoczenia i odpowiednio komponować się ze sobą, co zapewni atrakcyjny wizualnie efekt.

Poznaj nasze inspiracje zagospodarowania terenu

Dzięki dostępności przykładowych realizacji  mogą Państwo przekonać się, jak wiele atrakcyjnych projektów możemy opracować wykorzystując produkty znajdujące się w naszej ofercie. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą galerią inspiracji. Po wejściu w daną realizacje znajdą Państwo wykaz użytych materiałów.

 

Wysoki poziom estetyki i solidności realizacji

Mamy świadomość tego, że walory wizualne powinny iść w parze z wysokim stopniem wytrzymałości materiałów, dlatego przedstawiamy realizacje, które łączą w sobie estetykę i trwałość. Warto zapoznać się z prezentacjami i przekonać się, które z nich w największym stopniu pokrywają się z Państwa wizją zagospodarowania terenu.

Znajdziecie w tej sekcji państwo mnóstwo pomysłów na estetyczne i funkcjonalne otoczenie domu prywatnego, restauracji, hotelu, placówki handlowej lub innego miejsca. Przy każdym obiekcie dbamy o zastosowanie produktów, które cechują się schludnym wyglądem i dobrym stanem technicznym nawet w przypadku intensywnej eksploatacji i narażenia na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Galeria inspiracji

Jeśli zastanawiają się Państwo, jakie są możliwości zagospodarowania terenu na posesji prywatnej lub w otoczeniu obiektu użyteczności publicznej – zapraszamy do sprawdzenia zdjęć na tej stronie albo bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem projektowym. Zadbaliśmy o zróżnicowanie inspiracji pod względem przewodniej estetyki, aby móc zaprezentować jak najwięcej możliwości wykorzystania produktów z naszej oferty.

Można tu znaleźć realizacje o klasycznej estetyce, które doskonale komponują się niemal z każdym budynkiem, niezależnie od jego charakteru. Prezentujemy jednak również nieco bardziej nietuzinkowe opcje, które w interesujący sposób łączą w sobie różne materiały i tworzą przyciągające spojrzenia wzory.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

pdf icon

cennik produktów

pdf icon

katalog systemów kanalizacji

map

gdzie kupić nasze produkty