Galeria zdjęć przedstawia realizacje wykonane z użyciem produktów dostępnych w ofercie Grupy Chyżbet. Takie fotografie wspaniale sprawdzają się jako baza różnorodnych inspiracji, np. w zakresie geometrii układu nawierzchni, jej kolorystyki, czy faktury. Zawarty przy każdej prezentacji wykaz zastosowanych materiałów ułatwia dotarcie do tej części kolekcji, której zastosowanie umożliwia uzyskanie oczekiwanego efektu.

Przykładowe realizacje z produktami Grupy Chyżbet

Można tu znaleźć zdjęcia prezentujące przykłady wykorzystania takich produktów jak kostki brukowe (Antico, Kolormix, klasyczne i płukane), palisady i stopnie Cios Skalny, Płyty elewacyjne i nie tylko.
Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu możemy zaproponować projekty przestrzeni harmonijnie łączące ze sobą różne produkty z oferty Grupy Chyżbet. Wszystkie dostępne produkty inspirowane są naturalną estetyką i cechują się starannie dobraną kolorystyką. Dzięki temu można mieć pewność, że będą one pasować do otoczenia i odpowiednio komponować się ze sobą, co zapewni atrakcyjny wizualnie efekt.

Poznaj nasze inspiracje zagospodarowania terenu

Dzięki dostępności przykładowych realizacji Grupy Chyżbet mogą Państwo przekonać się, jak wiele atrakcyjnych projektów możemy opracować wykorzystując produkty znajdujące się w naszej ofercie. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą galerią inspiracji. Można w niej znaleźć również wykaz użytych przy danej realizacji materiałów – rodzaju kostki, palisady, elewacji, stopni i innych produktów.

 

Wysoki poziom estetyki i solidności realizacji

Mamy świadomość tego, że walory wizualne powinny iść w parze z wysokim stopniem wytrzymałości materiałów. Dlatego przedstawiamy realizacje, w których wykorzystano produkty dostępne w ofercie Grupy Chyżbet, ponieważ łączą one w sobie estetykę i trwałość. Warto zapoznać się z prezentacjami i przekonać się, które z nich w największym stopniu pokrywają się z Państwa wizją zagospodarowania terenu.
Prezentowane w naszej galerii fotografie to nieocenione źródło inspiracji dla osób szukających pomysłów na estetyczne i funkcjonalne otoczenie domu prywatnego, restauracji, hotelu, placówki handlowej lub innego miejsca. Przy każdym z wymienionych obiektów warto zadbać o zastosowanie produktów, które będą cechować się schludnym wyglądem i dobrym stanem technicznym nawet w przypadku intensywnej eksploatacji i narażenia na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Galeria inspiracji – Grupa Chyżbet

Jeśli zastanawiają się Państwo, jakie są możliwości zagospodarowania terenu na posesji prywatnej lub w otoczeniu obiektu użyteczności publicznej – zapraszamy do sprawdzenia zdjęć na tej stronie. Zadbaliśmy o zróżnicowanie inspiracji pod względem przewodniej estetyki, aby móc zaprezentować jak najwięcej możliwości wykorzystania produktów z naszej oferty.
Można tu znaleźć realizacje Grupy Chyżbet o klasycznej estetyce, które doskonale komponują się niemal z każdym budynkiem, niezależnie od jego charakteru. Prezentujemy jednak również nieco bardziej nietuzinkowe opcje, które w interesujący sposób łączą w sobie różne materiały i tworzą przyciągające spojrzenia wzory.

W przypadku pytań lub zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

pdf icon

cennik produktów

pdf icon

katalog systemów kanalizacji

map

gdzie kupić nasze produkty