O firmie

O firmie

Grupa Chyżbet, to nowoczesna firma rodzinna z polskim kapitałem, działająca na rynku od ponad 30 lat. Przez ten czas stawialiśmy i nadal będziemy stawiać na rozwój, który owocuje wysoką jakością naszych produktów, a tym samym zaufaniem Klientów. Stale rozwijamy swoją ofertę, by sprostać wymaganiom współczesnego rynku i trendom.

Dziś Grupa Chyżbet to jeden z wiodących producentów kostki brukowej, zarówno tej klasycznej, jak i nowoczesnej oraz szlachetnej. W swojej ofercie posiadamy unikalny w skali kraju wybór palisad. Oferujemy również bogatą kolekcję ogrodzeń betonowych, galanterii drogowej, budowlanej, systemów kanalizacyjnych i beton towarowy.

O firmie
ponad

30

lat na rynku

clock

7

oddziałów

location
ponad

3000

produktów w ofercie

icon
ponad

300

pracowników

person icon

Oferujemy unikalny, innowacyjny, opatentowany system ocieplania elewacji z płyt poliuretanowo – betonowych FRONTERM. Bogata paleta produktów pozwala naszym szanownym Klientom kompleksowo realizować inwestycje i dowolnie aranżować otoczenie.

W 2020 roku uruchomiliśmy fabrykę w Krakowie przy ul. Igołomskiej. Oprócz głównej siedziby w Chyżnem, nasz asortyment produkujemy w Charsznicy oraz w słowackich Turanach. Posiadamy składy firmowe w Nowym Targu i w Krakowie. Mamy własną bazę transportową. Współpracujemy z największymi polskimi firmami budowlanymi, drogowymi oraz dystrybutorami kostki brukowej i materiałów budowlanych.

 

Naszą ofertę wyróżnia produkcja wyjątkowo szerokiej palety kolorystycznej kostek płukanych, unikalny wybór palisad w wys. od 25 do 150 cm oraz system kompozytowych studni monolitycznych zbudowanych z betonu SCC, rur z włókna szklanego GRP i zabezpieczonych płytami z topionego bazaltu.

 

Ciągły rozwój technologiczny realizujemy poprzez projekty i dotacje z funduszy krajowych oraz unijnych. Gwarancją najwyższej jakości produktów są wykwalifikowana kadra pracownicza nadzorująca oraz bezpośrednio włączona w proces produkcyjny, odpowiednio dobrane i uprzednio sprawdzone surowce, praca nowoczesnych linii produkcyjnych oraz stały nadzór badawczy. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują dwa własne, nowocześnie wyposażone laboratoria betonu.

TRANSPORT

USŁUGI Transportowe

Chyżbet posiada własny tabor ponad 50 samochodów ciężarowych wyposażonych w HDS.

Firma zapewnia szybki i całkowicie bezpieczny transport swoich produktów, nie tylko na terenie Polski i Unii Europejskiej. Ponadto, dział logistyki oferuje najwyższej jakości usługi spedycyjne.

Oferujemy

  • Usługi spedycyjne na terenie całej Polski oraz Słowacji
  • Zabezpieczenie towaru do transportu
  • Terminowe dostawy towaru
  • Fachowy rozładunek z HDS
  • Różnorodność naczep
  • Doświadczenie w przewozie towarów
  • Profesjonalizm
  • Sprawna i kompleksowa obsługa
TRANSPORT

CHYŻBET

Z Życia Firmy

Partnerzy

Nasi partnerzy biznesowi

pdf icon

cennik produktów

pdf icon

katalog systemów kanalizacji

map

gdzie kupić nasze produkty