Architekt - Grafik

Umowa o pracę

Lokalizacja: Kraków

Nr ref: 07/05/2022 Nabór trwający

KARIERA

Wymagania

  • Ukończone studia II stopnia na kierunku architektura lub architektura krajobrazu
  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej pracy projektowej i obsłudze klientów
  • Dobra znajomość AutoCad oraz programów do wizualizacji 3D, tworzenia grafiki i obróbki zdjęć
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • Gotowość do wykonywania pracy wymagającej aktywności w terenie
  • Kreatywność, własna inicjatywa i odpowiedzialność
  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki
  • Biegłe posługiwanie się językiem literackim
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania

  • Wykonywanie prac inwentaryzacyjnych w terenie
  • Wykonywanie projektów architektoniczno – krajobrazowych w oparciu o produkty Chyżbet®
  • Opracowanie katalogów, folderów i innych materiałów promocyjnych
  • Zarządzanie i aktualizacja strony internetowej

Oferujemy

  • Pracę w ustabilizowanej, rodzinnej firmie z wieloletnią tradycją
  • Realny udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz specjalizację w ciekawej i perspektywicznej dziedzinie twórczości
  • Partnerską atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do zakupu okularów

Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.
Prosimy nie prezentować prac studenckich.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się

Z prowadzącym nabór

PROCES REKRUTACJI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE

WYŚLIJ CV

WYŚLIJ CV

    Dziękujemy za wiadomość

    Odpowiemy Państwu najszybciej jak to możliwe

    paving

    cennik produktów

    katalog systemów kanalizacji

    map

    gdzie kupić nasze produkty