Automatyk

Umowa o pracę
Możliwość zakwaterowania

Lokalizacja: Chyżne

Nr ref: 11/11/2022 Nabór trwający

KARIERA

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika, automatyka, mechatronika)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność diagnozowania awarii elektrycznych i systemów sterowania
  • Znajomość oprogramowania systemów produkcyjnych
  • Umiejętność czytania i rysowania schematów elektrycznych
  • Znajomości protokołów komunikacyjnych
  • Umiejętność programowania sterowników
  • Praktyczną wiedzę z dziedziny systemów OT/IT

Zadania

  • Diagnostyka i naprawa maszyn, urządzeń i systemów pod kątem automatyki przemysłowej
  • Zabezpieczanie backupów programów, archiwizację danych parametrów i nastaw urządzeń
  • Dbanie o niezawodność maszyn i urządzeń poprzez działania prewencyjne i predykcyjne
  • Modyfikacje, modernizacje i optymalizacje elementów sterowniczych, programów, paneli oraz innych systemów automatyki przemysłowej
  • Proponowanie nowych rozwiązań automatyzacji istniejących procesów, zarówno w dziale utrzymania ruchu jak i na produkcji

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę pn – pt
  • Ubezpieczenie grupowe

Skontaktuj się

Z prowadzącym nabór

PROCES REKRUTACJI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE

WYŚLIJ CV

WYŚLIJ CV

    Dziękujemy za wiadomość

    Odpowiemy Państwu najszybciej jak to możliwe

    paving

    cennik produktów

    katalog systemów kanalizacji

    map

    gdzie kupić nasze produkty