Elektryk

Umowa o pracę
Możliwość zakwaterowania

Lokalizacja: Chyżne

Nr ref: 10/11/2022

KARIERA

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektronik
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Uprawnienia do pracy na wysokości
  • Wiedza techniczna w zakresie urządzeń produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki
  • Umiejętność obsługi i programowania sterowników
  • Biegłość w czytaniu schematów elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów prawa z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji elektroenergetycznych i energetycznych
  • Znajomość zasad budowy i działania oraz warunków technicznych urządzeń i instalacji energetycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej

Zadania

  • Odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki
  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Naprawa, konserwacja i modernizacja oświetlenia hal produkcyjnych i magazynowych i terenu zakładu
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę pn – pt
  • Ubezpieczenie grupowe

Skontaktuj się

Z prowadzącym nabór

PROCES REKRUTACJI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE

WYŚLIJ CV

WYŚLIJ CV

    Dziękujemy za wiadomość

    Odpowiemy Państwu najszybciej jak to możliwe

    paving

    cennik produktów

    katalog systemów kanalizacji

    map

    gdzie kupić nasze produkty