Jako firma posiadająca bogate doświadczenie i doskonale znająca specyfikę branży jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wsparcie na etapach projektowania i budowy. Grupa Chyżbet ma na koncie liczne projekty, których wykonanie prezentuje ich wyjątkową estetykę i poszanowanie dla kontekstu miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa tak, aby przyczyniła się do naszych wspólnych, udanych realizacji.

Galeria realizacji Grupy Chyżbet

Każde zagospodarowanie terenu zrealizowane na podstawie naszych projektów i z użyciem naszych materiałów cechuje się wystudiowaną geometrią i w efekcie cieszy oczy ponadczasową estetyką. Jest to zasługą doświadczenia zdobywanego ponad 30 lat i pracy zespołu fachowców. Ponadto stawiamy na nieustanny rozwój, aby stale dostarczać Państwu wysokiej klasy rozwiązania i produkty.

Przykładowo, prestiżowa budowa Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie w 2002 roku obejmowała użycie naszych dekoracyjnych kostek klasycznych, a także płyt ażurowych Meba i chodnikowych wraz z krawężnikami drogowymi. Z kolei na zapleczu kościoła w Słomnikach wykorzystaliśmy kostki kolormix – Akropolis i Granit, które zestawiliśmy z Gazonami. Po zasadzeniu w nich kwiatów prezentują się bardzo efektownie i dodają miejscu przytulnego charakteru. Budynek biurowy zlokalizowany w Krakowie zyskał dzięki Grupie Chyżbet innowacyjną elewację wykonaną z termoizolacyjnej Cegły Fronterm i plac wyłożony nowoczesną, bezfazową klasyczną kostką Parko w odcieniach szarości i czerni.
Są to tylko nieliczne przykłady zastosowania naszych produktów.

Jakie realizacje posiadamy w dorobku?

Możemy poszczycić się wieloma projektami i budowami w różnych częściach Polski i na Słowacji, które z dumą prezentujemy w galerii na naszej stronie. Grupa Chyżbet oferuje urzeczywistnianie wizji przestrzeni łączącej w sobie walory wizualne z właściwościami użytkowymi i solidnym wykonaniem.

Profesjonalizm – Grupa Chyżbet

Prezentowane realizacje wykorzystują produkty z naszej oferty takie, jak kostki brukowe, płyty chodnikowe i tarasowe, palisady czy stopnie schodowe. Wyroby Grupy Chyżbet znalazły zastosowanie m.in. w otoczeniu Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach i kościoła w Słomnikach, przy stadionie w Krakowie Wróblowicach, hotelu w Białce Tatrzańskiej, przy budowie parkingów w sąsiedztwie Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie i przy zamku w Suchej Beskidzkiej. Wykorzystano je także do budowy parków w Miechowie i Rabce-Zdroju oraz zagospodarowania centrum wsi w Iwanowicach.
Realizacje w wielu miejscowościach z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego są dowodem na wszechstronność oferty Grupy Chyżbet, odpowiedniej dla miejsc, w których liczy się wygląd i trwałość przez długie lata eksploatacji

Od dróg krajowych do gminnych – produkty Grupy Chyżbet

Niezwykle istotną inwestycją, jaką może się poszczycić nasza firma, jest budowa Zakopianki. Prowadzi ona częściowo zmodernizowanym odcinkiem drogi S7 z Krakowa do Rabki Zdroju i dalej przez Nowy Targ do Zakopanego. Realizacja ta jest szczególnie ważna, gdyż S7 to jedna z głównych arterii w Polsce, która mierzy ponad 700 km i łączy ze sobą północ i południe kraju.
Podczas tej realizacji zastosowano m.in. ażurowe płyty Meba do zabudowy skarp służące umacnianiu struktury i zapobiegające osuwaniu się ziemi. Wykorzystano także kostkę brukową Holland klasyczny i kwadratowe płyty chodnikowe. Aby zapewnić odpowiednie odprowadzanie nadmiaru wody z powierzchni drogi zostały użyte również korytka ściekowe.

Grupa Chyżbet od lat uczestniczy w budowach obiektów infrastruktury drogowej. Są to zarówno sztandarowe inwestycji o znaczeniu krajowym, ale też kluczowe realizacje lokalne powiązane z trasami o znaczeniu ponadregionalnym  m.in. północna obwodnica Krakowa, drogi w Proszowicach, Pińczowie, Wiśniczu, Balicach, Ojcowie, w Okocimiu w Brzesku czy w Bielsku – Białej.

pdf icon

cennik produktów

pdf icon

katalog systemów kanalizacji

map

gdzie kupić nasze produkty