Jako firma posiadająca bogate doświadczenie i doskonale znająca specyfikę branży jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wsparcie na etapach projektowania i budowy. Grupa Chyżbet ma na koncie liczne projekty, których wykonanie prezentuje ich wyjątkową estetykę i poszanowanie dla kontekstu miejsca.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa tak, aby przyczyniła się do naszych wspólnych, udanych realizacji.

Galeria realizacji Grupy Chyżbet

Każde zagospodarowanie terenu zrealizowane na podstawie naszych projektów i z użyciem naszych materiałów cechuje się wystudiowaną geometrią i w efekcie cieszy oczy ponadczasową estetyką. Jest to zasługą doświadczenia zdobywanego ponad 30 lat i pracy zespołu fachowców. Ponadto stawiamy na nieustanny rozwój, aby stale dostarczać Państwu wysokiej klasy rozwiązania i produkty.

Przykładowo, prestiżowa budowa Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie w 2002 roku obejmowała użycie naszych dekoracyjnych kostek klasycznych, a także płyt ażurowych Meba i chodnikowych wraz z krawężnikami drogowymi. Z kolei na zapleczu kościoła w Słomnikach wykorzystaliśmy kostki kolormix – Akropolis i Granit, które zestawiliśmy z Gazonami. Po zasadzeniu w nich kwiatów prezentują się bardzo efektownie i dodają miejscu przytulnego charakteru. Budynek biurowy zlokalizowany w Krakowie zyskał dzięki Grupie Chyżbet innowacyjną elewację wykonaną z termoizolacyjnej Cegły Fronterm i plac wyłożony nowoczesną, bezfazową klasyczną kostką Parko w odcieniach szarości i czerni.
Są to tylko nieliczne przykłady zastosowania naszych produktów.

Jakie realizacje posiadamy w dorobku?

Możemy poszczycić się wieloma projektami i budowami w różnych częściach Polski i na Słowacji, które z dumą prezentujemy w galerii na naszej stronie. Grupa Chyżbet oferuje urzeczywistnianie wizji przestrzeni łączącej w sobie walory wizualne z właściwościami użytkowymi i solidnym wykonaniem.

pdf icon

cennik produktów

pdf icon

katalog systemów kanalizacji

map

gdzie kupić nasze produkty